לחזור לניוזלטר

Cosmetologistsbuttons/aminoproline.jpg

חומצת אמינו פרולין במלחמה נגד קמטים:

פרולין היא אחת מ-20 חומצות אמינות הנפוצות בטבע ומשמשת בגוף האדם לבניית רקמות סחוס, עצם ועור. העובדה שכשליש מקולגן העור בנוי מחומצה זו, שמה את המרכיב כחשוב לתוספות קוסמטיקה לצורך ההצערה, אך רק לאחרונה התגלה מנגנון פעילותה.

ניקח כדוגמא את העור שמסביב לעיניים. ידוע שהעור באזור זה מאוד דק, עוד ידוע כי עומק הקמטים מושפע ממצב סיבי העור (קולגן ואלסטין). אבל רק עכשיו גילו שמצב השכבה הקרנית (השכבה החיצונית ביותר של תאי העור המתים) והתרכובת האמינית שלה אמנם משפיעים על העור אך יותר על עומק הקמטים.

מרכיב חדש 1-carbamimidoyl L proline הוא נגזרת של פרולין המראה תוצאות מרשימות בבדיקת יעילותו כתוסף לפורמולה קוסמטית לטיפול בנזקי הגיל בעור מסביב לעיניים. כבר לאחר שבועיים של שימוש, עומק קמטי העיניים פחת ב- 29.7% ובמשך השבועיים הבאים ב- 57.8%. קבוצת הפלצבו (קבוצת נסיינים אשר השתמשו במוצר ללא המרכיב זה) הראו תוצאות של הפחתת עומק הקמטים רק ב 1.5% בשבועיים הראשונים וב 8.1% בשבועיים הבאים. בנוסף לקמטים חומצת אמינו זו מחליקה משמעותית את מרקם העור.

 

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD