דנ"א הדגים כאמצעי נגד קמטים

Fish DNAמיוצר מרכיב קוסמטי חדש, אשר הופק מהדנ"א של ביצי דגים. לצורך כך מעבדים ביצי הדגים באנזימים, מבודדים את שברי הדנ"א ומעקרים אותם בתמיסת חומצה חלשה למשך 10-30 דקות בטמפרטורה של 100-109 מעלות. לבסוף מוסיפים ריאגנט, הגורם לשברי הדנ"א לשקוע ולהפוך לאבקה. מייצרי המרכיב המפתחים טוענים כי המרכיב מסוגל להביא להתחדשות העור על ידי גירוי חלוקת תאים וייצור קולגן.

 

 

 

תאי גזע של רקמת השומן בקוסמטיקה

Stem cellsרופאי העור מצאו מזמן שהזרקת שומן לעור משפיעה להתחדשותו, לא רק בשל אפקט מילוי הקמטים, אך גם בזכות גירוי תהליך ההתחדשות. עם זאת, השיטה יכולה לשמש במקרים מוגבלים, מהסיבה שרקמת השומן צריכה להתקבל מן המטופל עצמו כדי למנוע תגובות של אי-התאמה. כעת התברר כי רקמת השומן היא מקור יקר ערך של תאי גזע, שהם כמעט זהים לתאי הגזע של העור. היתרון של תאי הגזע הוא שחסרה להם ספציפיות החיסון והם לא גורמים לתגובות דחייה. לכן אפשר לקחתם לא רק אצל מטופל, אלא גם ממתנדבים בריאים (למשל, בתהליך של שאיבת שומן). ניתן לאחסן תאים אלה בהקפאה, או לייצר מהם תמציות שמכילות רגולטורים נמסים של התא שיש להם השפעה ממריצה. כיום, הטכנולוגיה נמצאת בשלב התפתחות.

 

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD