חימר ובוץ נגד עודף שומן של העור

Advertisements/HeadCliffs.jpg

שמנוניות עור מוגברת הוא פגם קוסמטי המפריע לרוב אנשים בעלי פגם זה, אך אין לזלזל בו כי הוא גם אחד מאבני יסוד של בעיות הרבה יותר קשות כמו סבוריאה או אקנה. הנה מספר דרכים לטיפול בבעיית שומניות יתרה, יתרנותיהם וחסרונותיהם:

  • רטינואידים (טרטינואין וכדומה) – פעילים מאוד נגד שומניות המצטברת בתוך הנקבוביות, אך גם לעיתים קרובות גורמים לגירוי וקילוף העור, כמו כן גורמים לרגישות יתרה לשמש.

  • אלכוהול – ממיס ומסיר שומן יתר על פני העור, אך איננו יעיל כלל למניעת שומניות, כמו כן פוגע בשכבת הגנה של העור וגורם עם השימוש לרגישות ואף פצעונים.


שתי השיטות כאמור גורמות לשכבת הגנה פגוע, כתוצאה מזה העור מנסה להזן את הפגיע ב"שימון" העור וכך כתוצאה מתקבל עור בעל שומניות רבה, גירוי ורגישות בעור. אחת הדרכים הגמישות והבטוחות לשלוט בשומניות העור - מסכות חימר ובוץ. החימר סופג היטב את שומן העור, מסיר תאים מתים, איפור ולכלוך. באותו זמן החימר מרגיע דלקת ולא מייבש את העור. בנוסף, בשל המבנה שלו, החימר – הוא המוליך האידיאלי של חומרים פעילים לתוך העור. לכן, כדי כדאי להשתמש לא רק בחימר ובבוץ עצמם , אלה במסכות מיוחדות המכילות, בנוסף לחימר, גם את החומרים הפעילים האחרים לטיפול בדלקות ולכיווץ נקבוביות . לכל הקריטריונים האלה עונות באופן מלא שתי מסיכות מטהרות של MAGIRAY: מסכת אסטריפין ASTRIFIN ומסכת חימר פאסט אקשון FAST ACTION CLAY MASKCosmetologists-buttons/astrifin-cream-mask-image.jpg

מסכת אסטריפין ASTRIFIN מכילה שני סוגי חימר: קאולין ובנטוניט. קאולין – חימר לבן, ידוע בסגולותיו טיהור, ספיגה והרגעה. הוא סופג מהעור עודפי שומן ורעלנים, מרכך קומדונים, מקל את ניקוי הפנים ומרגיע את העור המגורה. בנטוניט הוא חימר וולקני ירוק שמסוגל לספוג כמות מים גדולה וגדול בנפחו. בנטוניט לא רק מנקה את העור אלא מעניק לו לחות, לכן המסכה מסירה ביעילות את מרבית עודפי השומן ולא מייבשת את העור. החימר הירוק הוא גם מוליך מצוין לחומרים פעילים במסכה כגון מיץ טרי של אלוי, תמציות תה ירוק, ארכובית והממליס, תחמוצת אבץ ובוץ מים המלח. אלוי וארכובית ידועים  בסגולות ריפוי פצעים ועידוד של מערכת החיסון, בעוד תה ירוק מרגיע את העור, מפחית דלקות ומגן מפני רדיקלים חופשיים. להממליס יש השפעה אנטי-דלקתית ומכווצת נקבוביות של העור. בוץ מים המלח בנוסף לתכונותיו האנטי דלקתיות והמנקות גם משחזר בעור את מאזן המינרלים. תחמוצת אבץ מפחיתה את שמנוניות ומרגיעה דלקות עור.

 FAST ACTION CLAY MASK - מסכה מרגיעה ומרפא השייכת לסדרת Fast Action Line, אשר פותחה במיוחד לעור שמן ובעייתי. המסכת כוללת חימר לבן, תמציות הממליס, ארכובית, תה ירוק וסמבוק שחור, שרף מור, שמנים אתריים של מרווה וקורנית. לתמצית סמבוק ישנה השפעה ניכרת נגד חיידקים, היא מעכבת את גדילת המיקרואורגניזמים הפתוגניים. שילוב עם בסיס חימר מספק חיטוי וניקוי עמוק של העור. הממליס ידוע בהשפעתו האנטי דלקתית, כמו כן הוא מכווץ נקבוביות . גם שרף מור ושמנים אתריים של מרווה וקורנית מחטים את העור באופן ניכר. תמציות ארכובית, תה ירוק ומיץ עלי אלוי מספקים למסכה את השפעת הריפוי וההרגעה.


Bookmark and Share

 

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD