מוצרינו >> מוצרים קלאסיים >> סדרה Forte collection

Classic_Line/hexa-drops.jpg

HEXA DROPS
age-defying serum

with with bio-peptides,
GABA & shiitake

«הקסה דרוֹפס» סרום למניעת קמטי הבעה. סרום פעיל למניעת קמטי הבעה, חיזוק גמישות ושיפור אלסטיות העור. מתאים במיוחד לשיקום העור לאחר טיפולים פולשניים וטיפולי אנטי-אייג'ינג.

הוראות שימוש: יש למרוח הקסה דרופס מקומית על אזורי הבעה מרובים. ניתן לשימוש עם מיכשור במטרתו החדרת חומרים. מומלץ לשימוש בשילוב עם הקסה קרם.

מרכיבים פעילים: פפטידים (אוליגופפטיד, טטרפפטיד 7), תמצית ג'ינג'ר, פטריית שיטאקי, צנטלה, חומצה היאלורונית, קולגן ואלסטין ימי ויטמין E.

 

 

 

 


   סיווג לפי סדרות:

Buttons2014/butt-forte.jpg
 
Buttons2014/vita-btn.jpg
 
Buttons2014/restore-butt.jpg
 
Buttons2014/edele-butt.jpg
 
Buttons2014/butt-pearl.jpg
 
Buttons2014/clc-butt.jpg

 


  סיווג לפי קטגוריות:

Classic_Line/hexa-cream.jpg

HEXA CREAM
wrinkle away care

with acetyl-hexapeptide, pomegranate
& alphalipoic acid


«הֶקסָה» קרם לתיקון הקמטים. קרם לטיפול אינטנסיבי לעור מזדקן. מכיל אצטיל הקסהפפטיד 3 בריכוז גבוה (תחליף קוסמטי לבוטוקס). הקרם משחרר מתח בשרירים, מפחית את עומק קמטי ההבעה ומעלה משמעותית את גמישות העור, מתאים במיוחד לאזור העיניים, השפתיים והמצח. התכשיר פעיל בזכות הרכיבים להצערת העור, כגון: חומצה אלפא-ליפואית – המהווה נוגד חמצון חזק, תמצית אצות ים המעודדת ייצור קולגן ואלסטין בעור, חמאת שיאה - המזינה את העור ומינרלים מים המלח – המאזנים את רמת הלחות בעור.

הוראות שימוש: מומלץ כשלב סיום בטיפולים הכוללים החדרה מוגברת של חומרים פעילים דרך השכבה הקרנית של העור. יש למרוח נקודתית באזורי הבעה מוגברת ולהספיג בטפיחות קלות לתוך העור. ניתן גם לשימוש ביתי.

מרכיבים פעילים: אצטיל הקסהפפטיד 3, חמאת שיאה, חומצה אלפא-ליפואית, תמציות תה ירוק, אצות ים, עגבניות, מיצוי אלוי, מלחים מים המלח, ויטמין E  ואלנטואין.

 

 
 

 
Classic_Line/deco-drops.jpg

DECO DROPS
skin firming care

with marine complex
& caviar extract


«דקוֹ דרוֹפס» סרום לחיזוק העור. סרום פעיל לעור דק, עייף ורפוי. מעניק לחות, מזרז חילוף חומרים, מעלה את חוזק גמישות העור ומשפר את גוון העור. מתאים במיוחד לשיקום העור לאחר טיפולים פולשניים וטיפולי אנטי-אייג'ינג.

הוראות שימוש: יש למרוח דקו דרופס על כל הפנים. ניתן לשימוש עם מכשור קוסמטי. מומלץ לשימוש בשילוב עם דקו קרם.

מרכיבים פעילים: תמצית קוויאר, אצות, פרי אסאי, רזברטרול, חומצה היאלורונית, קולגן ימי ומלח ים המלח.

 

 

 
Classic_Line/deco-cream.jpg

DECO CREAM
wrinkle corrector

with bio-peptides
& Dead sea minerals


«דקוֹ» קרם לתיקון הקמטים. קרם מולטי-פפטידי להצערת העור, לשיקום המעטה ההידרוליפידי ויכולת אגירת המים של העור. הקרם מחליק את מרקם העור, מחדש, מפחית צלקות ומעלה את יכולות ההגנה של העור בפני נזקים סביבתיים כמו קרינה אולטרה סגולית.

הוראות שימוש: מומלץ לשימוש לאחר פילינגים. יש למרוח דקו דרופס על כל הפנים, הקסה קרם נקודתית על קמטי הבעה ודקו קרם לכיסוי כל שאר הפנים.

מרכיבים פעילים: דקוריניל©, תמציות רימון, קמליה יפנית, עגבניות, אצות ואלוי, חמאת שיאה, אלנטואין, חומצה אלפא-ליפואית, רטינול ומלח ים המלח.

 

 

 

   
Classic_Line/filler-vitamin.jpg

 
 
H.A. FILLERS MULTILEVEL CARE
 
 
FILLER VITAMIN PLUS 
revitalizing complex


ויטמין פלוס לשיקום. סרום בעל קופלקס ויטמינים ומינרלים החיוניים לתפקוד תקין של העור. חומצות אמינו ופיטואסטרוגנים ותאי הגזע מתמצית זרעי אספסת מחזקים את יכולות ההגנה ורמת הלחות הטבעית של העור, מגבירים גמישות וחוזק העור. המוצר נוח לשימוש, נספג במהירות ומותיר את העור בתחושה חלקה ורעננה.

הוראות שימוש:  למרוח על עור נקי. מתאים לטיפול אחרי פילינגים.

מרכיבים פעילים: מי עין גדי,  חומצה היאלורונית, סודיום היאלורונט, קומפלקס חומצות אמינו (סרין, ליזין, ארגינין, טראונין, פרולין, גליצין, חומצה גלוטמית, אלאנין), סודיום PCA, אלסטין, תמצית אספסת, פוספוליפידים, ויטמין C ,E ,B5 ,B3, רטינול, מלחי מגנזיום, נחושת וסידן, חומצה לקטית.

 

 

   
       
Classic_Line/filler-arbutin.jpg

FILLER ARBUTIN PLUS 
whitening complex


ארבוטין פלוס להבהרה. סרום עם מרכיבי הבהרה מובחרים של ארבוטין, ליפוזומים עם ויטמין C ופטנט אזילגליצינה® וגיגאוויט®, אשר מפחיתים פיגמנטציה לא רצויה, מרעננים ומחליקים את גוון ומרקם העור. המוצר נוח לשימוש, נספג במהירות ומותיר את העור בתחושה חלקה ורעננה.

הוראות שימוש:  למרוח על עור נקי. מתאים לטיפול אחרי פילינגים.

מרכיבים פעילים: מי עין גדי, חומצה היאלורונית, סודיום היאלורונט, אזילגליצינה®, תמצית זרעי רשאד, קומפלקס חומצות אמינו (סרין, ליזין, ארגינין, טראונין, פרולין, גליצין, חומצה גלוטמית, אלאנין) סודיום PCA, תמציות מצמחים חלמית, נענע, אלכמילה, בכור אביב, ורוניקה, מליסה, ארבוטין, פוספוליפידים, ויטמין C, B5 ו-E ,B3, רטינול.

 

 

   
       

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD