לחזור לניוזלטר

H.A. FILLERS
Multilevel care

Treatment/fillers.jpg

 
H.A
. פילרים
טיפול רב שכבתי

הזדקנות העור מכונה לעתים קרובות כקמילה – העור מאבד את המרקם החלק שלו, את מגמישותו, הופך לדהוי, רפוי וחסר חיוניות. לכן ליחוח מושלם הינו המטרה החשובה ביותר בכל טיפולי האנטי-אייג'ינג. כאשר מאזן הלחות מתדלדל בשכבות העמוקות של העור, נפגע לא רק מראהו, אלא אף כושר השיקום והחידוש שלו. לכן במקרה של העדר לחות ויובש בעור, במיוחד כתוצאה ממפגעי הגיל, מעודדי
ההתחדשות המושלמים ביותר נותרים חסרי אונים.

חברת Magiray מציגה סדרה ייחודית של סרומים-פילרים מרוכזים ללא צורך בהזרקה H.A.Fillers, המכילים: חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי שונה – מ- 50KD עד 1000KD, חומצות אמינו ותמציות נבטי צמחים, העשירים בתאי גזע ופיטואסטרוגנים. נוסחה בסיסית זו של הסרומים מספקת לא רק לחות רב-שכבתי של העור, אלא אף מעודדת את תהליכי השיקום בו.
הטיפולים העיקריים בעור מבוגר מכוונים למתיחה, שיקום והבהרה של העור. הסדרה משווקת בצורת שלוש ערכות של אמפולות-שפופרות. כל ערכה מיועדת לטיפול באחת הבעיות האמורות, דבר המסופק באמצעות פעילות מכוונת של מרכיבים נוספים של הסרום.

1.  קולגן פלוס – Collagen Plus        מתיחה

2.  ויטמין פלוס – Vitamin Plus         שיקום

3.  ארבוטין פלוס – Arbutin Plus         הבהרה
 
 חומצה היאלורונית, חומר טבעי ייחודי, משמשת מרכיב אנטי-אייג'ינג מוכר היטב. ייחודה של חומצה היאלורונית הוא ביכולתה לקשור כמויות גדולות של מים ולהפכם למעטפת עדינה ו"נושמת" על עור הפנים. חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי גבוה משמשת כמלחח מצוין ומקנה לעור מראה רענן וחלק בו ברגע. חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי נמוך ובינוני, תודות למולקולות הננו וליפוסומים, יכולה לחדור לשכבות עמוקות יותר של העור, כשהיא מספקת לחוח רב-שכבתי, מעודדת את ייצור הקולגן ומזרזת את תהליכי השיקום.  

לחוח ממושך מושג אף תודות למרכיבי מפתח של גורמי לחות טבעיים המצויים בסרום (NMF – Natural Moisturizing Factor), אשר קושרים ומקבעים את מולקולות המים בשכבת הקרנית של העור.

הסרום בכל שלושת הערכות מכיל את מכלול חומצות האמינו – סרין, גליצין, חומצה גלוטמית, אלנין, ליזין, ארגינין, תראונין ופרולין. חומצות אמינו הינן אבני יסוד של כל סוגי החלבונים, לרבות החשובים ביותר לעור – קולגן, אלסטין וקרטין. הימצאותן של חומצות אמינו אלה הינו תנאי יסוד לשיקום מוצלח של העור, במיוחד לאחר טיפולים אגרסיביים, כמו קילוף עור הפנים בלייזר ובפילינגים.

כמו כן, הסרום בכל שפופרת מכיל תמצית של נבטי צמחים, אשר נבחרו כדי להמריץ את הפעילות הייחודית של הסרום. כל התמציות מופקות מנבטי צמחים בני 3-4 ימים, אשר גודלו במעבדה של חברת Magiray בתנאים סטריליים ללא שימוש בחומרי הדברה, והופקו תחת לחץ גבוה בטמפרטורה שאינה עולה על 37 מעלות צלסיוס על בסיס ממסים טבעיים – מים ושמן – בהתאם למטרת השימוש בהם. תמציות נבטים עשירות בתאי גזע של הצמחים ובגורמי גדילה. פרט לכך, תמציות הנבטים מכילות את כל החומרים הביולוגיים הפעילים של צמחים בוגרים, אולם בצורה מרוכזת יותר.

כל תכשיר בשפופרת מכיל ביסודו את החומצה ההיאלורונית במשקל מולקולרי שונה, מה שמבטיח לחוח עמוק ורב-שכבתי של העור, מעודד את שיקומו ומפחית את עומק הקמטים. בו בזמן כל תכשיר הינו בעל פעילות מכוונת, תודות למרכיבים פעילים משלימים שנבחרו בקפידה.
 
 

H.A.Filler CollagenPlusTreatment/fillercollagen.jpg  קולגן פלוס         מתיחה


מכיל מרכיבים המכוונים למתיחה של העור. טריפפטיד קולגן מומס ואלסטין מבטיחים לחוח ממושך, וכן מעודדים את תהליכי הפקת הקולגן הטבעיים של העור. תאי גזע של נבטי חיטה עשירה בחומצות אמינו, פפטידים, ליפידים ובנוגדי חימצון. תאי גזע של נבטי חיטה מעודדים את ייצור הקולגן ואת שיקום העור, מפחיתים את עומק הקמטים ומשפרים את גמישות העור.
 
 

H.A.Filler VitaminPlusTreatment/fillervit.jpg  ויטמין פלוס         שיקום

בעל אפקט מכוון של שיקום ועידוד חידוש. מכלול של ויטמינים ומינרלים (פנטנול B5, ויטמין E, רטיניל פלמיטט ויטמין A, ויטמין C בליפוסומים, אבץ גלוקונאט, מגנזיום אספרטאט, נחושת גלוקונט, סידן גלוקונט וויטמין B3) מעודדים את חילוף החומרים, משקמים עור רפוי  ועייף ומזרזים את שיקומו. תאי גזע של נבטי אספסת עשירה במינרלים כדוגמת סידן. היא אף מכילה חלבונים וחומצות אמינו רבות, ויטמינים מקבוצת B, ויטמינים С, D, E ו-K. אספסת עשירה גם בפיטואסטרוגנים, אשר הינם נוגדי חמצון עוצמתיים ומעקבים את הזדקנות העור כתוצאה מדלדול האסטרוגנים בגוף.
 
 


Treatment/fillerarbutin.jpgH.A.Filler ArbutinPlus  ארבוטין פלוס         הבהרה

מכיל מכלול צמחים מן האלפים תמצית אכילאה, אלכמילה, חלמית, מליסה, מנטה, בכור האביב וברוניקה, בעלי אפקט מבהיר in vivo ו-in vitro. ארבוטין הכלול בנוסחה הינו אלטרנטיבה בטוחה להידרוכינון והוא נחשב בצדק למרכיב מבהיר ממקור טבעי היעיל ביותר. תאי גזע של נבטי שחלים עשירה בסולפורפן חומר בעל כושר נטרול גבוה של רדיקלים חופשיים. תודות לכך תמצית נבטי שחלים הינה בעלת השפעה אנטי-דלקתית ומונעת פיגמנטציית יתר כתוצאה מדלקת, קילוף עור הפנים בלייזר ומטיפולים אגרסיביים אחרים. חומצה אסקורבית ויטמין C בליפוסומים חודרת בקלות לעור ומשמרת את מלוא אפקט ההבהרה שלה. כל המרכיבים הללו פועלים יחדיו ומבהירים ומחליקים את העור, מפחיתים את כתמי הפיגמנטציה ומקנים לעור מראה רענן וגוון אחיד.
 
סדרת סרומים-פילרים הינה בעלת השפעה כוללנית על העור.
היא מתאימה לכל סוגי טיפולי אנטי-אייג'ינג ולכל סוגי העור, ומבטיחה תוצאה מהירה ומרשימה.

הפילרים מתאימים לעבודה עם פוטורולר™ של חברת Magiray

ויעילים במיוחד לשיקום העור לאחר טיפולי לייזר, פילינגים וטיפולים אגרסיביים אחרים.

התכשירים משתלבים היטב בשיטות טיפול במכשירים, למשל: מתיחה באמצעות תדר או באמצעות לייזר, תרפיית אולטרה-סאונד ותרפיה באמצעות גלים אלקטרומגנטיים.

ריכוז גבוה של מרכיבים פעילים, שימוש בטכנולוגיות חדישות והשפעה אינטנסיבית מכוונת
מבטיחים תוצאה מהירה, עמידה ומרשימה.

 

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD