מוצרינו >> מוצרים קלאסיים >> סדרה PEARL

Classic_Line/pearlmilk.jpg

PEARL CLEANSING MILK
with pearl extract, borage
& grape seed oil, shea butter

חלב ניקוי פנינים מיועד לניקוי עדין ויסודי לעור רגיל עד יבש. עשיר במרכיבים טבעיים להזנה, שמירת הלחות וניטרול גורמי חמצון. הקומפלקס ®Sepilift ואבקת הפנינים מסייעים למתיחה, מיצוק והתחדשות לעור עייף ובוגר.

הוראות שימוש: למרוח בעיסוי קל על עור הפנים כולל אזור עיניים וצוואר במשך 10-15 שניות ולשטוף היטב במים. להשתמש במי פנים בהתאם לסוג העור.

מרכיבים פעילים: שמן זרעי ענבים, חמאת שיאה, שמן בורג', קומפלקס ®Sepilift, תמצית ג'ינקו, תה ירוק ותפוז, חומצה אסקורבית, ויטמין E, שמן עגבניות ותפוזים, אבקת פנינים.

 

 

 


   סיווג לפי סדרות:

Buttons2014/butt-forte.jpg
 
Buttons2014/vita-btn.jpg
 
Buttons2014/restore-butt.jpg
 
Buttons2014/edele-butt.jpg
 
Buttons2014/butt-pearl.jpg
 
Buttons2014/clc-butt.jpg

 


  סיווג לפי קטגוריות:

Classic_Line/pearltoner1.jpg

PEARL MOISTURIZING TONER                      

with pearl, algae, ruscus,
cucumber, NMF & Dead Sea salt
Alcohol free  |  Colorant free  |  Parabens free

מי פנים פנינים לעור רגיל עד יבש. טוניק עדין ללא אלכוהול משלים את תהליך הניקוי, מאזן את החומציות של העור, מרענן, מעניק לחות, משפר צבעומגביר את גמישותו.


הוראות שימוש: להשתמש בבוקר ובערב לאחר כל שטיפת פנים ולפני מריחת הקרם.


מרכיבים פעילים: תמציות פנינים, עצבונית החורש, מלפפון, אצות ים, מינרלים מים המלח, אלנטואין, חומצה לקטית, ויטמין B3.

 

 

 
Classic_Line/peptideserum1.jpg

PEARL WHITE PEPTIDE SERUM

with peptide complex, alpha arbutin
& Dead Sea minerals
collagen fill-up care


סרום פנינים למילוי קולגן לכל סוגי העור. סרום פעיל עם מרקם קרמי אוורירי, מרווה בלחות, מזין במרכיבים ביו פעילים, מבהיר ומותח עור נפול. מומלץ לשימוש לעור עייף, חסר חיות ונפול.


הוראות השימוש:
למרוח על עור נקי כבסיס לקרמים לחות או הזנה. שימוש לאחר הפילינג מגביר יעילות של המוצר, מתאים לכל סוגי העור.


מרכיבים פעילים:
טריפפטיד 10 סיטרולין, טריפפטיד-1, פפטידים חלבוני סויה וחיטה, קולגן ימי, חומצה היאלורונית, תמציות מסואה, דבקון, בורית, בת השיטה, חרוב, איקרה, שוש קירח, אלפא ארבוטין, חומצה קוז'ית, אלסטין, מינרלים מים המלח, ויטמין C ו- E.

 

 

   
Classic_Line/alphacream1.jpg

PEARL WHITE ALPHA CREAM

with AHA complex, shitake 
& alpine herbs blend
active renewal care

 

אָלְפַא קרם פנינים לעור רפוי עם פיגמנטציה. נוסחה מתקדמת. קרם פעיל וייחודי זה מבוסס על חומצות אלפא הידרוקסי (AHA) המאיצות את הסרת תאי העור המתים והמגלות את העור החדש. הקרם מאיט את הופעת הקמטים, מחליק פגמי עור ושומר על רמת לחות האופטימאלית. הקרם מעלה גמישות העור ומקנה גוון אחיד וזוהר. שילוב עם סרום פנינים (Pearl White Peptide Serum) מגביר משמעותית את השפעותיו של הקרם.

הוראות שימוש: למרוח על עור נקי בערב, מומלץ בשילוב מעל סרום פנינים. שימו לב! יש להשתמש בשילוב עם תכשיר בעל מקדם הגנה   15-SPF לפחות.

מרכיבים פעילים: מי מעיין עין גדי, חומצה גליקולית, לקטית, אזלאית, חמאת שיאה, תמציות חלמית, נענע, אלכמילה, בכור אביב, ורוניקה, מליסה, שיטאקי, ג'ינג'ר, חומצה הילאורונית, ארבוטין, סקוולאן, ענבי דוב, ויטמין A ו-E, אבקת פנינים, שמן אובלפיחה.

 

 

   
Classic_Line/whitemask1.jpg

PEARL LIGHT BEAUTY MASK

with garden cress, gotu cola
& cucumber extract
rehabilitating care

מסכת פנינים לעור רגיל עד יבש. מסכת יופי עם תוצאה מיידית לעור יבש, רפוי ובוגר. מסכה מזינה, מחזקת ומחזירה לעור את חיוניותו וזיו נעוריו. המסכה מועשרת באבקת פנינים המרגיעה את העור ומעדנת אותו. בשימוש מתמיד במסכה נעלמים סימני עייפות, העור מקבל גוון אחיד ומראה רענן.

הוראות שימוש: למרוח על עור הפנים והצוואר בשכבה נדיבה. לאחר 15-20 דקות לשטוף במים. אחרי הטיפול מומלץ לנגב את העור בעזרת צמר גפן ספוג במי פנים. השימוש המומלץ הוא 1-2 פעמים בשבוע או לפי הצורך.

מרכיבים פעילים: אבקת פנינים, מיצוי אצות ים, ליטוספרמום (שיקונין), צנטלה, חימר לבן, ויטמינים A ו-E.

 

 

   
Classic_Line/alphaserum-2016.jpg


PEARL ACTIVE ALPHA SERUM

with Glycolic acid
& Echinacea extract
active renewal care

סרום אלפא פעיל לכל סוגי העור. מכיל חומצה היאלורונית וחומצה גליקולית המעודדת התקלפות תאים מתים מפני העור על מנת לפלס דרך להחדרת תערובת של תמציות צמחים, כגון  בבונג, אכינצאה ומלפפון, המתקנים ומשקמים לעומק את העור. הסרום משפר משמעותית את המרקם והגוון של כל סוגי העור. הסרום ניתן לשימוש לבדו וכמשלים את האפקטיביות של קרמים ומסכות הבאים אחריו.


הוראות השימוש:
בערב למרוח מספר טיפות של סרום על עור נקי או על/לפני שכבה של קרם.  יש להשתמש פעם ביומיים למשך שבוע, ואז
לעבור לשימוש יומיומי. לאחר חודש לעשות הפסקה בשימוש לשבועיים לפחות. ניתן להשתמש בסרום בבסיס רגיל 1-2 פעמים בשבוע: לעור שמן בעייתי – אחרי פילינג או סקראב, לעור מבוגר ועייף - מתחת למסכה או קרם המתאימים. יש להשתמש בשילוב עם תכשיר בעל מקדם הגנה  15 SPF לפחות. 

 

מרכיבים פעילים: אלוי ג'ל, חומצות גליקולית והיאלורונית, תמציות בבונג, מלפפון וקיפודנית, שמנים קיק ולבנדר.

 

   
Classic_Line/daytimecream.jpg


PEARL DAYTIME PROTECTIVE CREAM SPF25

with Aquaxyl® complex,
niacinamide & panthenol
for normal to dry, mature & pigmented skin

קרם פנינים להגנה יומית SPF 25 לעור רגיל עד יבש, לעור עם סימני פיגמנטציה ועור מבוגר. קרם פעיל ייחודי, מספק לחות, החלקה והגנה לעור. מכיל מיצוי צמחי מרפא, עשיר בנוגדי חימצון ומסנני קרינה פיזיקליים. מגן וחוסם מעל 90%  מקרני. UVA  המזיקות, לפי התקן האוסטרלי. הקרם מונע סימני הזדקנות עור מוקדמים והיפרפיגמנטציה ומשאיר את העור חלק כמשי. מתאים גם לאזורים עדינים יותר כמו האזור שמסביב לעיניים, לצוואר ולדקולטה.


הוראות השימוש:
למרוח על עור נקי שכבה אחידה כ-30 דקות לפני חשיפה לשמש.

 

מרכיבים פעילים: ®Aquaxyl קומפלקס, ניאצינמיד ופנטנול.

 

   
       

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD