בחזרה לחדשות

אמהות מניקות צריכות להיזהר עם חומרים קוסמטיים ובישום – WebAssets2/Breast-Feeding-Mum.jpg


במעבדות ארה"ב עשו בדיקה לחלב אם באמהות מניקות וגילו כמות גבוהה מהרגיל של תרכובות מושק אשר נמצאים בשימוש נרחב בתוספי ריח, בחומרים קוסמטיים רבים ובחומרים כימיים לשימוש ביתי. לצורך השוואה כמות תרכובות המושק שנמצאו היום היא בהרכב הגבוה פי 5 מחלב אם שנבדק לפני 10 שנים. לפי נתונים אלה נמצא כי תינוקות מניקים בארה"ב צורכים בממוצע עד כ 2 מיקרוגרם תרכובות מושק ביום! למרות שעדיין אין מספיק ממצאים לגבי ההשפעות המזיקות של כמות מסוימת זו על ילדים רכים, לא מומלץ לאמהות מניקות להשתמש בקוסמטיקה ריחנית במיוחד, בשמים או חומרים כימיים לשימוש ביתי בעלי ארומה חזקה.


סאונה בריאה לעור –


לאחרונה נערך מבדק של תכונות העור בארה"ב, נבדקו תכונות כמו – רמת הלחות, יכולות הגנה, כמות הפרשת הסבום, רמת חומציות והנטייה לאדמומיות ב 40 איש בגילאי 20-49 ההולכים לסWebAssets2/Sauna.jpgאונה באופן קבוע. כמו כן נערך אותו מבדק לקבוצת אנשים באותו סדר גודל אשר מעולם לא היו בסאונה. התברר כי לעור של אוהבי הסאונה ישנן יכולות הגנה טובות יותר, רמת חומציות יציבה יותר ויכולות שיקום העור טובות יותר לאחר איבוד לחות כתוצאה מ - 15 דקות של סאונה בטמפרטורה של 80 מעלות. גם סומק ואדמומיות העור בטמפרטורות גבוהות הייתה פחותה בהרבה אצל באי הסאונה מאשר אצל מי שהחל ללכת רק לאחרונה. כמו כן העור של אוהבי הסאונה התברר בממוצע כפחות שמן מאשר אצל אלה אשר לא היו בסאונה מעולם.

Bookmark and Share

 

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD