עור נקי לתינוק – לו ולה היגיינה פלוס

Click on the pictureרוב בעיות העור של תינוקות מתחת לגיל שנה, כגון פצעי פנים, קילופים וכ"ד, לא דורשות כל התערבות רפואית או קוסמטית. אך בשמירה על ניקיון העור השימוש בסבון או קצף הוא חובה, חשוב מאוד לבחור מוצר עדין ופרקטי שכן הוא מצריך שימוש יומיומי. 

אסור שהסבון או הקצף יכילו בתוכם מרכיבים אגרסיביים ומגרים, כיוון שמערכות ההגנה של התינוק עדיין חלשות והעור הרבה יותר עדין וחדיר. תוצאת בדיקה של חוקרים בארה"ב הראתה שלא כל הקוסמטיקה לתינוקות בטוחה ועדינה (הרחבת הנושא במאמר – "זהירות קוסמטיקה לתינוקות") בהרבה מקרים עדיף להשתמש בסבון למבוגרים המיועד לעור עדין. גורמים כמו נוחות ובטיחות הם בעלי חשיבות רבה לא פחות, לדוגמא: סבון בחתיכה אחת (סבון מוצק) אינו הבחירה הכי טובה שכן סיבון התינוק עם יד אחת והחזקתו ביד השנייה יכול להוביל להחלקתו ולגרום לנפילתו. כמו כן הכרחי להשתמש בסבון אשר אינו משאיר אחריו שכבה על עורו של התינוק. הסבון או הקצף צריכים להיות כמה שיותר עדינים ולא להכיל בתוכם חומרי ריח חזקים היכולים לגרום לאלרגיות, גירויים ולפגום ברמת החומציות הטבעית של העור הגורמת ליובש, אדמומיות, פריחה וקשקשים בעור, כמו כן אם עורו של התינוק ריחני מדי, עדיף לעבור לסבון עדין יותר. 

הקצף של מאג'יריי "לו ולה" - היגיינה פלוס עומד בכל הדרישות. הקצף פותח במיוחד לרחצת אזורי גוף אינטימיים ולשימוש על רקמות ריריות. למרות שאין תווית "לתינוקות" על גבי הבקבוק, הוא עדין בהרבה מרוב מוצרי הניקיון לתינוק המוצעים בשוק כיום. הקצף מכיל שמן אובליפיחה המרגיע ומרפא, תמצית אשכולית המחטא ונוגדת חמצון וויטמין 12 B המחזק את מערכת ההגנה של העור. הקצף אינו אלרגני ומכיל מינימום חומרי ריח.

הקצף ארוז בבקבוק פרקטי וקל עם הפקק המפיק כמות שווה של קצף בכל לחיצה. בלחיצה קלה ניתן להוציא את הקצף ישירות על הגוף, הודות לתוספות אולטרא עדינות, הקצף אינו נוזל ונוח לשימוש במקרה ויש צורך לשטוף רק את אזור החיתולים. הקצף נשטף בקלות ומשאיר את העור נקי ורך כמשי. הודות לכמות המזערית של חומרי ריח, לאחר הרחצה עורו של התינוק מקבל את הריח המוכר של תינוק נקי.

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD