בחזרה לחדשות

מה לא ידענו על פילינגים ועיסויים


על-פי תוצאות המחקרים שבוצעו לאחרונה עולה כי בעת שימוש בתכשירים קוסמטיים, המכילים מרכיבים מעשירים, מזינים או ממריצים, הרכיבים החיוניים חודרים לעומקו של העור אך ורק דרך זקיקי השיער. עוד נמצא, כי לא כל זקיקי השיער חדירים למרכיבים הפעילים של התכשיר והסיבה לכך הינה כי חלק מהזקיקים אטומים בקשקשים שמקורם בשכבת קרוטין המהווה חלק מהשכבות העליונות של העור. למעשה, רק כ- 60% מזקיקי השיער שעל עור הצוואר והכתפיים וכ– 74% מזקיקי השיער שעל עור הראש, הינם חדירים לפעילות התכשירים. במטרה לפתור את הסוגיה ולשפר את מידת ההשפעה של המרכיבים הפעילים בתכשירי הטיפוח, נערך ניסוי במהלכו טופל העור בפילינג על בסיס חומצות אלפא הידרוקסיות, טרום שימוש בתכשיר מזין ותוצאותיו היו אבסולוטיות – 100% חדירות!  

נשים מבוגרות ואיפור

למרות שכמעט כל הנשים מתעצבות כאשר הן מוצאות על פניהן קמטים ומנסות להסתירם עם איפור, ישנה דעה רווחת לפיה לאחר גיל מסוים חלק או כל הנשים מפסיקות להשתמש באיפור. אך סקר שנערך לקבוצות נשים בארה"ב בין הגילאים 65-83 מציג תמונת מצב שונה לגמרי ותוצאותיו הצביעו על כך שאצל - 73% מהנשאלות העניין באיפור לא פחת כלל ובמקרים מסוימים הוא אף עלה לעומת כ – 53% שהודו כי הפסיקו להשתמש בקוסמטיקה דקורטיבית, כלומר איפור, באותה תדירות כמו פעם. הסיבה העיקרית לחוסר עניין באיפור מייחסות כ – 50% מהנשים שהשתתפו בסקר, לגיל המבוגר ("אני זקנה מדי בשביל איפור"), כ – 25% אומרות כי "אין להן זמן להתאפר" ו-25% אומרות כי האיפור לא מסתיר את היותן זקנות, אלא דווקא מדגיש זאת ועוד כ – 13% פשוט אינן יודעות כיצד להשתמש באיפור באופן נכון. 63% מהנשים הנוהגות להשתמש באיפור באופן קבוע, בוחרות בצבעים רכים וכאלה שמשתלבים עם גוון העור שלהן או סגנון איפור במטרה  להשיג את האפקט "הטבעי" וחסר האיפור כביכול. 30% מהנשים לא רוצות שיראו את האיפור על פניהן בכלל. 57% מעדיפות איפור אשר יסתיר את סימני ההזדקנות ועוד כ – 30% רוצות איפור בגוון שיבהיר את עורן. עוד עלה מהסקר כי, כי בעת בחירת האיפור כ– 55% מהקונות המבוגרות שומעות בעצתם של החברים והקרובים אליהן, 35% סומכות על טעמן האישי ורק 5% שומעות בעצת המוכרת או היועצת המקצועית בחנות.

 

Bookmark and Share

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD