מוצרינו >> מוצרי פרופשיונל >> חידוש העור

הפילינגים מיועדים להסרת שכבה חיצונית של תאים מתים ולשיפור המראהוהמצב הבריאותי של כל סוגי העור. הפילינגים מכינים את העור להחדרת חומרים פעילים, פותחים פקקי נקבוביות ומסירים עודפי פסולת של העור.

 
חידוש העור
תכשירי קילוף העור לניקוי עמוק ויסודי,
לקליטת לחות והזנה ולהחלקת מרקם העור
webassets/Purple-StraightLight.jpg

התוצאות ניכרות לעין מיד לאחר השימוש וגם בטיפול ממושך, תחזוקתי ומרפא:

• בעור מזדקן – הפחתת עומק הקמטים, הגברת גמישות ואלסטיות העור, הבהרת סימני פיגמנטציה ועוד.
• בעור יבש – איזון לחות, הסרת חספוס והחלקת העור.
• בעור שמן – ניקוי עמוק והסרת ליקויים (לדוגמה: פוסט-אקנה), מניעת היווצרות פצעונים וקומדונים.

לבחירת המוצר המתאים ביותר, יש לבחון ביסודיות את מצב, סוג וחוזק העור, ולהגדיר את התוצאה הרצויה.
ניתן ומומלץ לשלב בין כמה מוצרי פילינג להשגת תוצאה מיטבית.

webassets/Purple-StraightLight.jpg

 


  סיווג לפי קטגוריות:

  ניקוי העור
  חידוש העור

  טיפוח העור:
       סרומים
       קרמים
       מסכות 
  עיסוי העור ומוצרי גוף
  סדרת SPA BAR
  סדרת DIAMOND
  מכשור מקצועי:
       PHOTOROLLER
       CLCombine
  מוצרי עזר למיתוג

 


  מוצרים לשימוש ביתי:


   סיווג לפי סדרות:

Buttons2014/restore-butt.jpg
 
Buttons2014/edele-butt.jpg
 
Buttons2014/butt-pearl.jpg
 
Buttons2014/clc-butt.jpg

ProfessionalProspect/clarity-peel-150.jpg

 
קלאריטי פיל − Clarity Peel AHA Foam

תיאור: קצף רך, מפנק ונוח במיוחד לניקוי עמוק של כל סוגי העור. הקצף מכיל חומצות AHA , אינו מכיל SLS ופרבנים. מרגיע, מרענן ומסיר תאי עור מתים בעדינות מרבית.מכין את העור לקליטה משופרת של חומרים הבאים אחריו.

הוראות שימוש: להניח על העור, לעסות מספר דקות ולשטוף היטב. יש לנגב עם מי פנים תואמים.

מרכיבים פעילים: חומצות גליקולית, פיטית ולקטית, תמציות רוזמרין ומנטה.

 
ProfessionalProspect/active-alpha-serum-250.jpg

אלפא סרום − Active Alpha Serum

תיאור: סרום פעיל להתחדשות העור עם חומצות אלפא–הידרוקסיות. נספג בקלות, מסיר תאים מתים מפני העור ללא תופעות גירוי או קילוף. מחזק את העור ותורם לגמישותו, מטשטש קמטים, מבהיר כתמים ומעניק גוון אחיד לעור, ממיים את העור ומשמש כמחדיר יעיל לחומרים פעילים. הסרום מסייע בטיפול מקדים לניתוחים פלסטיים, דרמברזיה ופילינגים עמוקים, ומשמש גם להחייאת העור לאחר טיפולים אלו. הסרום מתאים לכל סוגי העור.

הוראות שימוש: כנוזל לקילוף עדין – יש למרוח את התכשיר בשכבה דקה, להמתין עד לספיגתו המלאה ולמרוח שכבה נוספת. אין צורך לשטוף. להכנת העור לפני ניקוז קומדונים יש לכסות ברצועות ניילון למשך כ- 10-5 דקות. כמוליך לתכשירי לחות והזנה יש למרוח את אלפא סרום בשכבה דקה ומעליו את התכשירים הרצויים. ניתן לשימוש בשילוב עם מכשיריים קוסמטיים: גלווני, אולטרסוניק.

מרכיבים פעילים: חומצה גליקולית, תמציות בבונג, אכיניצאה מלפפון, ג‚ל אלוי, שמן לבנדר וחומצה היאלורונית.


 
ProfessionalProspect/glycocare-2steps.jpg

ערכה «גליקוקֵר» – GlycoCare Renewing Complex

תיאור: פילינג דו-שלבי «גליקוקר» המבוסס על תרכובת פעילה ומרוכזת לחידוש העור. מכיל מרכיבים פעילים בעלי חדירות גבוהה ופעילות משולבת, המבטיחים תוצאות מידיות ואפקטיביות מצטברת. בערכה ישנם 2 מוצרים: שלב 1 – גליקו–קרם, שלב 2 – גליקו–מסכה מתקלפת. כל טיפול הבא עם «גליקוקר» מחזק את תוצאות הטיפול הקודם ומגביר את פעילות הטיפול הבא אחריו. הודות למרכיבים אנטי-דלקתיים ואנטי-אוקסידנטיים, הטיפול מתאים לבעלי עור רגיש, דק ויבש במיוחד ולבעלי עור הנתון למצבי מתח ולחץ (כמו לאחר ניתוחים פלסטיים, הריון, טיפולים דרמטולוגיים וכדומה).

הוראות שימוש:
שימוש משולב בשני התכשירים – קרם ומסכה, מאפשר להעלות את ריכוז החומצה מבלי לפגוע בתכונות ההגנה של העור ומבלי לגרום לרגישות הידועה בזמן הפילינגים. תחילה יש לעסות את הקרם עד לספיגתו (כ- 5 דקות), לאחר מכן מבלי לשטוף את העור יש למרוח את המסכה מעל בשכבה דקה ואחידה. להמתין 15 דקות, להרים קצוות ולהסיר את המסכה. קיימות אפשרויות נוספות להגברת יעילות הטיפול של ערכת גליקוקר על ידי תכשירים נוספים. (פירוט והדרכה ניתן לקבל בסמינרים ייעודיים).

מרכיבים פעילים: חומצות גליקולית, לקטית, סליצילית וקוג'ית, ויטמין C, תחמוצת אבץ, קאולין, קו-אנזים Q-10, תמציות גינקו בילובה, רוזמרין ותפוז, חלבוני חיטה וחלב, קולגן.

 

 
ProfessionalProspect/reticare-2steps.jpg

  RetiCare Natural Peelingרטיקאר פילינג טבעי

תיאור: שילוב מנצח של פילינג דו פאזי לריכוך אינטנסיבי, הסרת תאים מתים, זירוז חילוף חומרים והגברת זרימת דם. הפילינג מחליק את מרקם העור, משפר טונוס העור ומעניק מראה זוהר. השלב הראשון של הפילינג הוא סקראב על בסיס מלח עם שמנים צמחיים, רטינול, אנזים פפאין ותמצית דלעת. השלב השני הוא המפעיל פילינג ג‚לי על בסיס תמציות צמחי מרפא, אנזימים פירותיים בתך ליפוזומים. הפרדה בין שתי הפאזות שומרת על טריות ופעילות חומרים והפחתת שימוש במחליבים וחומרים משמרים.

הוראות שימוש: המוצר מיועד לשימוש מודולרי בהתאם לסוג הטיפול הדרוש ולמצב העור. לניקוי עמוק של נקבוביות עור עבה ולהחלקת העור, יש למרוח את הסקראב על האזור הדרוש ולעסות בעדינות תוך הוספה הדרגתית של ג‚ל עד להמסת הגבישים, כ
- 30 שניות. לטיפולי חידוש העור ואיזון מינרלי, יש להוסיף ג‚ל לפני השימוש ולמרוח את התחליב כפילינג אנזימטי. כך, על ידי דילול בג‚ל, ניתן לווסת את פעילות התכשיר מפעיל ביותר ועד לעדין מאוד. ניתן להשאיר את הפילינג למשך 5 דקות נוספות ולהסיר עם ספוגיות לחות. מומלץ להתריע כי ייתכן שתהיה הרגשת עקצוץ קלה במיוחד בעור שמן ובעייתי. אין להשתמש בפילינג באזור מסביב לעיניים.

מרכיבים פעילים: רטינול, חומצה סליצילית, פפאין, תמציות דלעת, פירות אסאי, זנגביל, שמני זית, קלנדולה וקמומיל, תמציות פאפאיה בליפוסומים, פוספוליפידים, ויטמינים A, E ו- B5 , ושיקונין.

 

 
ProfessionalProspect/micropeel-2steps.jpg

  MicroPeel Enzyme Complexמיקרופיל קומפלקס אנזימטי

תיאור: שיטת ניקוי וקילוף עדין להחלקת מרקם העור ושיפור מראהו. מִיקרופִיל קרם זהו סקראב משחתי עם גרגירים זעירים לניקוי יסודי של הנקבוביות, ריכוך העור וסילוק התאים המתים. החומצה הלקטית מקלפת בעדינות ומעניקה לחות לעור והחומצה הסליצילית, בנוסף לתכונות הקילוף הידועות שלה, מועילה במיוחד לעור הנוטה לשמן בעייתי. תמציות צמחי מרפא מרגיעות ואנטידלקתיות מחזקות את התכונות השיקומיות של הקרם. מִיקרופִיל אבקה זוהי תערובת פעילה של אנזימים ידועים והמודרניים ביותר לזירוז התחדשות העור ולהגברת תהליכים טבעיים בעור. אבקת יהלום המשולבת עם אנזימים מפרקי חלבונים מבצעת קילוף בצורה יעילה ועדינה ביותר, תמציות צמחי מרפא מעלות את תכונות ההגנה האנטיאוקסידנטיות של העור ושומרות עליו בפני הזדקנות טרם עת.

הוראות שימוש:
למרוח את המיקרופיל קרם ומעליו מיקרופיל אבקה, לעסות במשך כ
- 5 דקות. ניתן לכסות ליעילות רבה יותר עם רטיות ניילון למשך כ 10- דקות נוספות. לשטוף היטב במים.

מרכיבים פעילים: מ יקרופיל קרם – חומצות AHA ו-BHA, תמציות לחך, קמומיל, קלנדולה, שן הרי, אלף עלים, אלנר טואין, ויטמין E ,B5, מלחים מים המלח. מיקרופיל אבקה – פפאין, ברומלאין, פרוטיאזה, אבקת יהלום, תמציות אלוי, תה ירוק, לימון, זנגביל, שמן אתרי אשכולית, מלחים מים המלח.

 

   
ProfessionalProspect/termocare-2steps.jpg

  ThermoCare Warm-up Peelingטרמוקאר

תיאור: פילינג דו שלבי לחימום, ריכוך והתפחת עור שמן עם נקבוביות פעורות, עור מיובש, עייף, רפוי וחסר חיות. שלב 1 – סקראב במשחה על בסיס שמנים, חומצה סליצילית ותערובת ויטמינים ומינרלים בשילוב עם גרגירים זעירים. שלב 2 – סרום-אקטיבטור (תמיסת חיזוק) על בסיס חומצות אלפא הידרוקסיות ותמציות צמחי מרפא. בשימוש משולב של שני התכשירים מתרחשת תגובה תרמית שגורמת לתחושת חימום והתפחת הנקבוביות לקראת ניקוז, חילוף חומרים מוגבר, קילוף תאי העור המתים והמרצת החידוש. כתוצאה העור נשאר רווי לחות, גמיש עם מראה חלק ורענן.

הוראות שימוש:
למרוח משחת סקראב בעזרת ספטולה, להוסיף מעט טיפות תמיסת חיזוק, לעסות 2-5 דקות תוך התמקדות באזורים בעייתיים. במידת הצורך להוסיף אקטיבטור. ניתן לכסות בניילון לקראת הניקוז. לשטוף היטב ולסיים את הפעולה עם מי פנים תואמים.

סרום-אקטיבטור (תמיסת חיזוק) – חומצה גליקולית, פיטית, לקטית, מנדלית וציטרית, תמציות לחך, רוזמרין, שן הארי, שמנים אתרים של בזיליקום, ילנג-ילנג ותפוזים.

מרכיבים פעילים: משחה – שמני בוראז‚ ואובליפיחה, חימר לבן, זאוליט, חומצה היאלורונית, חומצה סליצילית, ויטמינים A ,E ,B5 ומינרלים מים המלח.

   
ProfessionalProspect/herba-wine.jpg

  Herba Wine Peeling-activatorפילינג יין

תיאור: פילינג אינטנסיבי על בסיס חומצות אלפא, בטא ופולי הידרוקסי. גורם להיפרמיה מבוקרת, לחילוף חומרים מוגבר, לקילוף ולחידוש העור. מזרז את ייצור סיבי העור (קולגן ואלסטין) ותורם להחלקת מרקם העור.

הוראות שימוש: ניתן לשימוש רק לאחר הדרכה מוסמכת! מתאים לטיפולי הצערה, טשטוש סימני פוסט אקנה וטיפול בעור רפוי וחסר חיים.

מרכיבים פעילים: חומצות גליקולית, מנדלית, לקטית (AHA), אזילאית, סליצילית (BHA), גלוקונית ולקטוביונית (PHA), חומץ תפוחים, אפרסק ומשמש, תמציות זרעי ענבים, סרפד, זנגביל ורימון, חומצה היאלורונית.

   
 

  Green Coffee Peeling-scrubסקראב קפה ירוק

תיאור: קרם מרוכז עם גרגרים עדינים, מסיר ביעילות תאים מתים, מרענן ומחדש את העור. הקרם ממריץ ומשפר את גמישות העור, מאיץ את תהליך חילוף החומרים ומכין את העור לקליטה משופרת של תכשירי טיפוח.

הוראות שימוש: למרוח על עור לח, לעסות באצבעות רטובות ולשטוף במים. מתאים לטיפולי פנים וגוף.

מרכיבים פעילים: תמציות אצות ים, קפה, אובליפיחה, הממליס, מיץ אלוי, חומצה גליקולית, אבקת קקאו ושמן בוראז'.

 

   

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD