בחזרה לחדשות

ברית עם חיידקים

Microorganisms – alliesבשנים האחרונות תעשיית הקוסמטיקה מקדישה יותר ויותר תשומת לב למיקרואורגניזמים הנמצאים על פני העור ובתוך גופנו. ההערכה היא כי האדם ממוצע נושא עמו עד קילוגרם אחד של מיקרואורגניזמים, וחשוב לציין כי 99.9% מהזמן אנו חיים עם האורחים הבלתי- נראים הללו בהרמוניה מוחלטת. יתר על כן, גופנו, ובמיוחד עורנו זקוק לחיידקים אלו. בדרך כלל, בעיית זיהום העור מתרחשת במקרים של הפרת האיזון בין פלורה טבעית של העור ובין "הזרים".

דבר זה מוביל לצורך בפיתוח מוצרי קוסמטיקה הלוקחים בחשבון את צרכי מיקרו הפלורה של העור. בעיה מיוחדת נמצאת בחומרים המשמרים המסוגלים להצטבר על פני העור, לחדור אל תוך שכבותיו העליונות ולגרום להרס בשורות החיידקים-"התושבים", ובכך לפתוח את הפרצות עבור הפולשים הפתוגניים. מדענים רבים הגיעו למסקנה כי דווקא הפרבנים, אשר לא זוכרים לסימפטיה מצרכני הקוסמטיקה בשנים האחרונות, הם הטבעיים (נמצאים בצמחים רבים) ועדינים ביותר מהחומרים המשמרים. פרבנים לא רק מגנים באמינות על מוצרי קוסמטיקה מקלקול, אלה גם שומרים על מערכת היחסים ההרמוניים שלנו עם המיקרואורגניזמים.


שפתון לשפתיים מלאות

Plump lipsבימים האלה מפותח השפתון המאפשר לקבל אפקט מיידי של "שפתיים מלאות". התכשיר מורכב משני חלקים, אחד מהם מכיל פולימר סיליקון מיוחד עם אלכוהול פולי אטומי , והשני - זרז, הגורם לקיבעון של פולימר הסיליקון עם אלכוהול פולי אטומי. כתוצאה מהתגובה מתקבל קרום קצף פולימרי, המחליק את הקמטים על השפתיים ומעניק להן מראה מלא ומושך.


Bookmark and Share

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD