מוצרינו >> מוצרי פרופשיונל >> סדרת SPA BAR

העור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, הקשור באמצעות מערכת העצבים לכל האיברים הפנימיים. עיסוי מרגיע, אמבטיה חמימה, מקלחת מרעננת או מגע עדין – כולם מסייעים לשחרור הורמונים טבעיים בגוף (בטא-אנדורפינים) התורמים לתחושות עידוד, הרפיה והורדת מתח. לכן חשוב ביותר לשלב כל טיפול בעור עם תחושות נעימות ומרגיעות, לשים דגש על נוחות ונינוחות ולהביא את כל הגוף לשלמות מרבית.

 
סדרת
FRUIT TOUCH SPA Bar

webassets/Purple-StraightLight.jpg

סדרת FRUIT TOUCH SPA Bar מהווה חלק חיוני בטיפול הוליסטי וטבעי בעור. מגוון מחיות מפתות העשויות מפירות וירקות טריים, בעלות ארומה עשירה ומרקם עדין, הן לא רק דרך נהדרת להשגת מראה עור רענן, מחודש וצעיר, אלא הן גם מצוינות להקניית תחושות נעימות ולהרפיה. ריכוז גבוה של מרכיבים פעילים מפירות, ירקות, צמחי מרפא ושמנים טבעיים מעניק תוצאה עמידה לטווח ארוך.

סדרת
FRUIT TOUCH SPA Bar מיועדת לפילינגים, אפליקציות, מסכות ועטיפות אנטי צלוליטיות. ניתן להשתמש במוצרי הסדרה גם בשילוב עם מכשירים קוסמטיים המגבירים את יעילות הטיפול. הסרום אינו מכיל פרבנים וצבעים.


•  מסירה תאי עור מתים וממריצה את חידוש העור
  מעניקה לחות לעומקי העור ומגבירה את טונוס העור
  מרווה את העור בוויטמינים, ביסודות קורט ובחומרים מזינים חיוניים אחרים
  מפחיתה קמטים, מגבירה את גמישות העור וכושר עמידותו
  מצמצמת הופעת צלוליט ו«קליפת תפוז» בעור
  מרפאה את הגוף ומפחיתה לחץ ומתח
webassets/Purple-StraightLight.jpg

 


  סיווג לפי קטגוריות:

 


  מוצרים לשימוש ביתי:


   סיווג לפי סדרות:

Buttons2014/restore-butt.jpg
 
Buttons2014/edele-butt.jpg
 
Buttons2014/butt-pearl.jpg
 
Buttons2014/clc-butt.jpg

ProfessionalProspect/pureeC.jpg

 
פירה סי − Beauty C – Puree No29

תיאור: מחית הפירות המבהירה טומנת בחובה ריכוז גבוה של ויטמין C טבעי וביופלבנואידים מאשכולית אדומה, פומלו ותפוז. המחית מרעננת באופן מידי עור עייף ועמום, משפרת את גוון העור ומגבירה את ההגנה נוגדת החמצון של העור. פירות ההדר מכילים חומצות טבעיות המסירות תאי שכבה קרנית, מבהירות את העור ומזרזות את חידושו. מי מעיין עין גדי ומי ים המלח מרווים את העור בלחות מרבית ומעשירים אותו במינרלים וביסודות קורט. שמנים אתריים של אשכולית ותפוז מוסיפים ניחוח נעים ומעוררים את החושים.

הוראות שימוש:
המחית ניתנת לשימוש כבסיס לעיסוי או כמסכה. להניח ל-15 דקות, לשטוף במים ולאזן חומציות במי פנים מתאימים.

מרכיבים פעילים: מי מעין עין גדי, תמצית ועיסת פרי האשכולית האדומה, תמצית פרי הפומלו, עיסת פרי התפוז, מי ים המלח, שמנים אתריים מאשכולית אדומה ותפוז.

 
ProfessionalProspect/pureeA.jpg

פירה איי − Beauty A – Puree No40

תיאור: מחית פירות אנטי-אייג'ינג, מכילה שורש בטטה פראית העשיר בפיטו-אסטרוגנים טבעיים, תמצית דלעת, שמני גזר ואובליפיחה המכילים קרוטנואידים טבעיים הנלחמים בהזדקנות העור, מזרזים את התחדשותו ומשפרים את הגוון והאלסטיות שלו. תמצית רוזמרין מספקת לעור שפע של נוגדי חמצון טבעיים, בעוד ששמן הזנגביל ממריץ את חילוף החומרים של העור. מי מעיין עין גדי ומי ים המלח מרווים את העור בלחות מרבית ומעשירים אותו במינרלים וביסודות קורט. המחית משפרת את טונוס העור וגמישותו, מפחיתה את עומק הקמטוטים והקמטים ותורמת למראה עור חלק ורענן.

הוראות שימוש:
המחית ניתנת לשימוש כבסיס לעיסוי או כמסכה. להניח ל-15 דקות, לשטוף במים ולאזן חומציות במי פנים מתאימים.

מרכיבים פעילים: מי מעין עין גדי, שורשים טחונים של בטטה פראית וגזר, תמציות פרי הגויאבה, דלעת, תמצית עלי רוזמרין, תמציות שמן גזר, זנגביל ואובליפיחה, טוקופרול ומי ים המלח.


 
ProfessionalProspect/pureeTREAT.jpg

פירה טִריט − Beauty TREAT – Puree No33

תיאור: מחית פירות המספקת טיהור אידיאלי לעור שמנוני ובעייתי. מכילה עיסת פרי של צבר )אופונטיה(, בעלת סגולות ריפוי ומרווה את העור בלחות. צמח ציפורני החתול מטהר את העור בזכות תכונותיו האנטי-בקטריאליות. ערבה לבנה מגבירה את ההגנה החיסונית של העור. ריכוז גבוה של חומצה סליצילית טבעית הנמצאת בעץ זה מפחיתה דלקות והתפקקות נקבוביות. תמציות שן הארי וסרפד מפחיתות שמנוניות, מסירות זיהומי עור וממריצות את חילוף החומרים. מי מעיין עין גדי ומי ים המלח מרווים את העור בלחות מרבית ומעשירים אותו במינרלים וביסודות קורט. המחית מנקה את העור, מונעת פצעונים וסתימת נקבוביות, מעניקה לחות ומפחיתה אדמומית ושמנוניות של העור.

הוראות שימוש:
המחית ניתנת לשימוש כבסיס לעיסוי או כמסכה. להניח ל-15 דקות, לשטוף במים ולאזן חומציות במי פנים מתאימים.

מרכיבים פעילים: מי מעין עין גדי, עיסת פרי ותמצית צבר, תמציות עלים שן הארי, סרפד, תמצית קליפת ערבה לבנה ומי ים המלח.

 

 
ProfessionalProspect/pureePEEL.jpg

פירה פייל − Beauty PEEL – Puree No37

תיאור: מחית פירות בעלת אפקט פילינג, מכילה תמציות ועיסת פרי של קיווי, פפאיה ירוקה ואננס, העשירים באנזימי פילינג טבעי, בסוכרים ובחומצות פרי. האנזימים וחומצות הפרי עובדים יחדיו כדי להסיר ביעילות את תאי העור המתים מהשכבה הקרנית ומעודדים בכך את התחדשות העור. סוכרי הפרי מעניקים לחות מרבית ומונעים גירוים. המחית מאירה את גוון העור ומשפרת את הגמישות והאלסטיות שלו, מאטה הופעת קמטים, ממריצה מנגנוני התחדשות עצמית של העור ומעשירה אותו במינרלים וביסודות קורט חשובים.

הוראות שימוש:
להניח על העור, לכסות בניילון למשך 10 דקות, לשטוף במים ולאזן חומציות במי פנים מתאימים.

מרכיבים פעילים: מי מעיין עין גדי, עיסת פרי הקיווי, תמצית ועיסת פרי הפפאיה הירוקה, אננס, קסנטן מסטיק ומי ים המלח.

 

 
ProfessionalProspect/pureeFIN.jpg

פירה פיין − Beauty FIN – Puree No25

תיאור: מחית קרמית רכה המעניקה לחות לעומק העור, מזינה ומרגיעה את העור לאחר פילינגים וטיפולים אחרים. מכילה תמציות חבוש ובננה העשירות בפולי-סוכרים טבעיים המלחחים ומזינים את העור. שמני הזנה מזית, אובליפיחה וזרעי פסיפלורה מחדשים את הליפידים בעור ומרגיעים אדמומיות וגירוי. תמציות שורש סלרי וג'ינג'ר מספקות שפע של נוגדי חמצון וויטמינים טבעיים ומזרזות את חילוף החומרים. מי מעין עין גדי ומי ים המלח מרווים את העור בלחות מרבית ומעשירים אותו במינרלים וביסודות קורט. העור מקבל מראה רך, גמיש ורענן להפליא.

הוראות שימוש:
להספיג בטפיחות קלות. המחית ניתנת לשימוש כמסכה מזינה.

מרכיבים פעילים: מי מעין עין גדי, תמצית פרי החבוש, תמצית שורש הזנגביל, תמצית פרי הבננה, שמן זית, תמצית שורש סלרי, מי ים המלח, שעוות דבורים ושמן זרעי פסיפלורה.

 

   

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD