מוצרינו >> מוצרים קלאסיים >> סדרה Vita

Classic_Line/Vita-cleanser.jpg

Vita Cleanser
with prebiotics, lactic acid
& polysaccharides

ויטה קלינסר. מוצר ידידותי לכל סוגי העור. ג'ל ניקוי עדין ויסודי להסרת כל סוגי הלכלוך מבלי לפגוע במיקרופלורה הטבעית של העור. הג'ל שומר על הלחות הטבעית של העור, מקנה תחושת רגיעה ורעננות ושומר על החומציות התקינה של העור. מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים.

הוראות שימוש: להקציף על עור לח ולשטוף היטב.

מרכיבים פעילים: חומצה לקטית, תמציות שיקאקי, חרובים, גיבסנית, פרביוטיקה – אנולין, אבקת יוגורט, אלפא גלוקניק אוליגוסכריד, כלורופניל עם נחושת.

 

 

 

 


   סיווג לפי סדרות:

Buttons2014/butt-forte.jpg
 
Buttons2014/vita-btn.jpg
 
Buttons2014/restore-butt.jpg
 
Buttons2014/edele-butt.jpg
 
Buttons2014/butt-pearl.jpg
 
Buttons2014/clc-butt.jpg

 


  סיווג לפי קטגוריות:

Classic_Line/Vita-protector.jpg

Vita Protector SPF25
with prebiotics, tripeptide GHK-Cu
& magnolia extract


וִיטָה פֹרוֺטֵקטוֺר עם הגנה 25. 5 ב-1 מוצר ידידותי לכל סוגי העור. סרום-תחליב הגנה להפחתת סימני גיל, מתן לחות, החלקת מרקם העור וריכוכו. תחושת שהעור שלכם מטופח וקטיפתי נשרת לאורך כל היום.

הוראות שימוש: למרוח על עור נקי כחצי שעה לפני חשיפה לשמש. יש לחזור על פעולת המריחה במקרה של עור יבש.

מרכיבים פעילים: פפטיד הנחושת, תמציות מגנוליה, פרביוטיקה אנולין, אבקת יוגורט, אלפא גלוקניק אוליגוסכריד, שילוב של מסנני קרינה מינרליים ואורגניים.

 

 
 

 
Classic_Line/Vita-butter.jpg

Vita Neck & Decollete Butter
with Melatonin, Plant Stem Cells,
GHK-Cu & prebiotics


וִיטָה בטר. לכל סוגי העור צוואר ודקולטה. קרם-חמאה מרוכז לטיפוח אזור הצוואר, מחשוף ואזורים מיובשים. מרכך, מונע התקמטות ושומר על מרקם חלק ונעים למגע.

הוראות שימוש: למרוח על עור נקי או מעל סרום מיימי. מומלץ לשימוש בלילה.

מרכיבים פעילים: תרכובות פעילות של ביואקוליה, פיטוקוד, פיסיון, תמציות תאי גזע צמחיים, מלטונין, חמאת קקאו ושיאה, גופרית אורגנית, שמני זית וזרעי ענבים, פפטיד הנחושת, חומצה לינולאית ומלחים מים המלח.

 

 

 
Classic_Line/Vita-lifting-serum.jpg

Vita Lifting Serum
with proteins, LMW hyaluronic acid,
GHK-Cu & prebiotics


וִיטָה ליפטינג סרום לכל סוגי העור. סרום להפחתה של סימני הזדקנות מוקדמת. השימוש בסרום מחייה את העור ומפחית באופן ניכר מראה של קמטים וקמטוטים, מתאים כמגביר הגנה אנטיאוקסידנטית להפחתת נזק סביבתי אורבני או כתוצאה מחשיפה לשמש.

הוראות שימוש: למרוח על עור נקי.

מרכיבים פעילים: תרכובות פעילות של סספלאש, פרביוטיקה יוגורטין, פפטיד הנחושת, חלבונים פעילים של קולגן וסויה, חומצה היאלורונית מוקטנת מלקולה, שמן מזרעי ענבים.

 

 

 

   
Classic_Line/Vita-night-cream.jpg

Vita Night Cream
with Melatonin, GHK-Cu,
Omega-3 & prebiotics


וִיטָה נייט קרם לכל סוגי העור. קרם לחות ייחודי ללילה, מרווה ומזין את העור מיידית. מרגיע את העור הנמצא תחת סטרס, פורמולה למילרית לשיקום לאחר חשיפה ממושכת למזהמים סביבתיים. מטשטש סימני הזדקנות מוקדמת.

הוראות שימוש: למרוח על עור נקי. לעור יבש יש למרוח סרום ויטה תחילה ומעליו את ויטה נייט קרם

מרכיבים פעילים: תרכובות פעילות של מלטונין, שמן המפ, ניאצינמיד, סקוולאן, פרביוטיקה יוגורטין, רונהקאר, קומפלקס אנטיאג'ינג של תמציות צמחים: גודג'י, יסמין, אצות, בטטה בר, אדמונית, חמאת שיאה ושמנים מזרעי ענבים, פנטנול, גרניום, גופרית אורגנית, פפטיד הנחושת, אומגה 3.

 

 

   
       

WebAssets2/footer_920.jpg

Magiray™   ¦   6 HaSolelim Str., Tel Aviv 6789706, Israel    ¦  Phone: 03-5626612; Fax: 03-5626615    ¦    e-mail: info@magiray.com
© כל הזכויות שמורות
Magiray Cosmetics LTD