3 פעולות פשוטות להשגת עור ללא אקנה

טיפים לטיפוח העור
מגמה מדאיגה בעולם הטיפוח או החשיבות של חומרי ניקוי איכותיים לעור בריא
שמנו לב לאחרונה למגמה מדאיגה בקרב לקוחותינו החדשים - דחייה מוחלטת של תכשירי ניקוי עור בשגרת טיפוח הבית שלהם. כאשר אנו שואלים על שגרת הטיפוח שלהם, רבים מגיבים ב"סתם מים" – שטיפת הפנים בבוקר ובערב ללא תכשירים נוספים.
קרא עוד
מוצרי MAGIRAY תחת לופה
אנטיאג'ינג בטיפוח עור עם מוצרי MAGIRAY
בשגרת טיפוח אנטיאג'ינג תפקידו של טיפול ביתי חשוב לא פחות מטיפולי קליניקה.
קרא עוד
מוצרי MAGIRAY תחת לופה
לחזור בזמן – עור ומלטונין
אלו מכם שאי פעם טיילו ביבשת אחרת כנראה חוו תופעה כמו ג'ט לג. התסמונת הלא נעימה הזו היא לא יותר מאשר אי התאמה של המקצב הצירקדי האנושי עם המקצב היומי הטבעי שנגרם על ידי השינוי המהיר של אזורי זמן במהלך נסיעות אוויריות. זה יכול להיות מלווה בעייפות, נדודי שינה, כאבי ראש, אובדן תיאבון ואי נוחות אחרות.


אתם בוודאי מכירים את הדרך הפופולרית ביותר להילחם בתופעה זו - בליעת ההורמון מלטונין, הרגולטור העיקרי של הקצב הצירקדי של כל האורגניזמים החיים, כולל צמחים. מכיוון שהוא מיוצר בדרך כלל בלילה, הוא נקרא "הורמון השינה".
קרא עוד

התפרצויות אקנה יכולות ממש לתסכל אותנו. לפעמים נראה, כאילו העור מחכה לזמן הכי לא נוח להוציא חצ'קון ואז כמובן, רצים ומחפשים פתרונות פלא מהירים, שיעלימו את הנזק הזה. הבעיה העיקרית היא, שכל פתרונות הפלא האלו הן קצרות טווח, לפעמים בכלל לא מועילות והרבה פעמים מזיקות אפילו יותר ממה שהן עוזרות. מה גם, זה נותן הרגשה של טיפוח מסורבל ומבולגן. האמת היא, שטיפוח לא צריך להיות מסובך מידי, כל הסוד טמון רק בהקפדה ובהנחה שלמנוע בעיה הרבה יותר קל מאשר לטפל בבעיה שכבר נוצרה.

אז בואו נעשה סדר בשגרת הטיפוח, אחת ולתמיד.

את הטיפוח מחלקים ל-3 "סטים" כאשר בכל סט יש 3 פעולות פשוטות:

סט בוקר:

  1. לפני שקמים, יש למרוח על עור יבש את המוצר FA PUREE (ג'ל ירקרק עם ניחוח מרענן. מאזן מיד את העור, מגביר זרימת דם, מתחיל תהליכי החלמה וחילוף חומרים בעור). לאחר 10 דקות לשטוף במים ולנגב בטפיחות במגבת נייר.
  2. להתיז מי פנים FA, אין צורך בניגוב, רק להמתין כמה שניות לספיגה.
  3. למרוח FA EXTRA LIGHT (תחליב לחות מרגיע, מאזן ושומר על העור בפני נזקים סביבתיים)

סט ערב:

  1. לשטוף את הפנים ביסודיות בעזרת VITA CLEANSER, לנגב בטפיחות בעזרת מגבת נייר.
  2. למרוח מסכה טיפולית FA MASK למשך 20 דקות, המסכה מתייבשת קלות בזמן זה. בסיום לשטוף במים. (המסכה אנטי-דלקתית, מרגיעה, מטפלת בנגעים ומונעת התפרצויות, מאזנת בלוטת חלב ומצמצמת גודל הנקבוביות)
  3. למרוח FA EXTRA LIGHT.

סט שבועי:

  1. על עור נקי למרוח מסכת FA SCRUB, להמתין כ 15 דקות, להרטיב ידיים ולהתחיל בשפשוף עדין באזורים בהם יש נקודות שחורות (קומדונים). את כל האזורים האחרים, במיוחד אזור עם פצעים מוגלתיים – שוטפים בעדינות בלי לשפשף. לנגב בטפיחות במגבת נייר.
  2. להתיז מי פנים FA TONER ולהשאיר למספר שניות עד לספיגה מלאה.
  3. למרוח מסכת קרם משקמת FA SEBO בשכבה נדיבה. אין צורך לשטוף ואין צורך לכסות בקרם אחר.

את הטיפוח השבועי יש לעשות בין פעם לפעמיים בשבוע והוא מחליף את טיפוח הערב. חשוב לציין שאם נחשפים לשמש – חייבים להוסיף תכשיר הגנה, על זה בכתבה נפרדת.

את המוצרים ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאית שלך.

למציאת קוסמטיקאית קרובה לביתך, ניתן ללחוץ כאן.