אבוקדו בקוסמטיקה

טיפים לטיפוח העור
מגמה מדאיגה בעולם הטיפוח או החשיבות של חומרי ניקוי איכותיים לעור בריא
שמנו לב לאחרונה למגמה מדאיגה בקרב לקוחותינו החדשים - דחייה מוחלטת של תכשירי ניקוי עור בשגרת טיפוח הבית שלהם. כאשר אנו שואלים על שגרת הטיפוח שלהם, רבים מגיבים ב"סתם מים" – שטיפת הפנים בבוקר ובערב ללא תכשירים נוספים.
קרא עוד
מוצרי MAGIRAY תחת לופה
אנטיאג'ינג בטיפוח עור עם מוצרי MAGIRAY
בשגרת טיפוח אנטיאג'ינג תפקידו של טיפול ביתי חשוב לא פחות מטיפולי קליניקה.
קרא עוד
מוצרי MAGIRAY תחת לופה
לחזור בזמן – עור ומלטונין
אלו מכם שאי פעם טיילו ביבשת אחרת כנראה חוו תופעה כמו ג'ט לג. התסמונת הלא נעימה הזו היא לא יותר מאשר אי התאמה של המקצב הצירקדי האנושי עם המקצב היומי הטבעי שנגרם על ידי השינוי המהיר של אזורי זמן במהלך נסיעות אוויריות. זה יכול להיות מלווה בעייפות, נדודי שינה, כאבי ראש, אובדן תיאבון ואי נוחות אחרות.


אתם בוודאי מכירים את הדרך הפופולרית ביותר להילחם בתופעה זו - בליעת ההורמון מלטונין, הרגולטור העיקרי של הקצב הצירקדי של כל האורגניזמים החיים, כולל צמחים. מכיוון שהוא מיוצר בדרך כלל בלילה, הוא נקרא "הורמון השינה".
קרא עוד

מקורו של שמן האבוקדו הוא מארצות טרופיות. השמן מופק בכבישה קרה וצבעו הטבעי צהבהב. הרכבו עשיר עד 80% בשומן לא רווי, חומצות אולאית, לינולית (אומגה 6), ויטמינים A ו-E כל זאת מזכה את שמן אבוקדו לבעל ערך רב בשימוש חיצוני ופנימי.
השמן נספג בקלות אל העור, ממריץ את התחדשות התאים, מעלה את גמישות העור ופועל להצערתו.
הודות ליציבותו הגבוהה מפני התחמצנות, השמן מתאים לשימוש כמגן על העור נגד נזקים סביבתיים וכן כמרכך ומטפל בעור סדוק, יבש, פגוע ואקזמי.

במאג'יריי ניתן להנות מסגולות השמן במספר מוצרים:

קרמי ידיים ורגליים – גם בסדרה המקצועית וגם בסדרת הספא לשימוש בייתי

בקרם לחות לעור מיובש מסדרת CLC – SKIN RENOVATION MOISTURIZER

וגם בסרום עיניים מאותה הסדרה SERUM EYE & LIP CONTOUR SERUM LIFTING