סאונה ועור

מבדק מעניין שנערך בארה"ב על השפעת סאונה על העור.
נבדקו תכונות כמו – רמת הלחות, יכולות הגנה, כמות הפרשת הסבום, רמת חומציות והנטייה לאדמומיות ב 40 איש בגילאי 20-49 ההולכים לסאונה באופן קבוע, מול קבוצת אנשים באותו סדר גודל אשר מעולם לא היו בסאונה. התברר כי לעור של אוהבי הסאונה ישנן יכולות הגנה טובות יותר, רמת חומציות יציבה יותר ויכולות שיקום העור טובות יותר לאחר איבוד לחות כתוצאה מ – 15 דקות של סאונה בטמפרטורה של 80 מעלות. גם סומק ואדמומיות העור בטמפרטורות גבוהות הייתה פחותה בהרבה אצל באי הסאונה. כמו כן העור של אוהבי הסאונה התברר בממוצע כפחות שמן מאשר אצל אלה אשר לא היו בסאונה מעולם.

אם כבר לבקר בסאונה, אז עם תועלת מרבית! הנה כמה פעולות פשוטות שיהפכו את החוויה לטובה בהרבה:

בזמן שהייה בסאונה – לעסות את הגוף עם אבקת מי פנים מרוכזים. הדבר יגביר זרימת דם, ישפר חילוף חומרים בעור, יטיב עם יכולת אגירת לחות על פני העור וגם יפנק בניחוח טבעי מרענן.

מייד לאחר סאונה – לא מומלץ להשתמש בתכשירי ניקוי כלשהם, רק לשטוף את הגוף במים ולמרוח סופלה קירור מסדרת סלנדר בודי. הסופלה יפחית במיידי את הרגשת החום, יפחית בצקת ואדמומיות, ימתח ויחליק את מרקם העור.

ומה עושים אם אין אפשרות לבקר סאונה?

שימוש בקרם חימום מסדרת סלנדר בודי יגרום לזירוז חילוף חומרים ויאדים את עורך, ממש כמו הסאונה. יש למרוח כמות קטנה עד לספיגה המלאה ולשטוף ידיים מייד, כדי להימנע מחשיפת אזורים עדינים לקרם. את הקרם ניתן למרוח רק על עור הגוף – לא על עור הפנים! הרגשת החימום תחלוף לאחר כשעה.

טיפים לטיפוח העור
שגרת הטיפוח לשחיינים

שגרת הטיפוח לשחיינים

אין ספק שלספורט חשיבות רבה לבריאות הגוף, אל תתנו להשפעה של חומרים מומסים בבריכות למנוע ממכם להנות משחייה. בעזרת המלצות הבאות, תוכלו לשחות בבריכה ולהיות עם עור מושלם!

קרא עוד
טיפים לטיפוח העור
מחסה לעור לתקופת החורף

טיפים לטיפוח בריא בעור, בתקופת החורף

קרא עוד
טיפים לטיפוח העור מוצרי MAGIRAY תחת לופה
30 דקות ועורך זוהר כיהלום!

טיפולי אקספרס זוכים לביקוש הולך וגובר בקרב לקוחות VIP העסוקים. שלושה תכשירים המשמשים לטיפול זה מאפשרים לקבל תוצאה מידית, המרעננת ומצעירה את העור, וזאת תודות לטיפול תלת שלבי מהיר ופשוט, אך יעיל.

קרא עוד
מרכיבים פעילים
אבוקדו בקוסמטיקה

השמן נספג בקלות אל העור, ממריץ את התחדשות התאים, מעלה את גמישות העור ופועל להצערתו. הודות ליציבותו הגבוה מפני התחמצנות, השמן מתאים לשימוש כמגן על העור נגד נזקים סביבתיים וכן כמרכך ומטפל בעור סדוק, יבש, פגוע ואקזמי. 

קרא עוד