סאונה ועור

  טיפים לטיפוח העור
  מוצרי MAGIRAY תחת לופה
  5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות
  טוענים שבטיפוח עכשווי אין מקום לטונר. הנה 5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות וקשה להחליף אותו במוצר אחר מהטיפוח שלך
  קרא עוד
  מרכיבים פעילים
  פיטו סקוואלן – הפתרון הצמחי לשומן עורי
  הבשורה החיובית היא שניתן למצוא סוג נוסף של סקוואלן בטבע והוא מצוי בין היתר בסובין אורז, בנבט חיטה, שמן דקלים אך בעיקר בשמן זית או חוחובה ובשל מקורו הצמחי נקרא – פיטו-סקוואלן. אז מהו בעצם תפקידו של סקוואלן? ובכן, בהיותו אחד מהמרכיבים של שומן העור עצמו, הוא משתלב היטב ואינו יוצר התנגדות בעת ספיגתו בגוף. בנוסף, פיטו-סקוואלן, בשונה מחומצות שומן אחרות אינו יוצר קומדונים.
  קרא עוד
  טיפים לטיפוח העור
  מוצרי MAGIRAY תחת לופה
  30 דקות ועורך זוהר כיהלום!
  טיפולי אקספרס זוכים לביקוש הולך וגובר בקרב לקוחות VIP העסוקים. שלושה תכשירים המשמשים לטיפול זה מאפשרים לקבל תוצאה מידית, המרעננת ומצעירה את העור, וזאת תודות לטיפול תלת שלבי מהיר ופשוט, אך יעיל.
  קרא עוד

  מבדק מעניין שנערך בארה"ב על השפעת סאונה על העור.
  נבדקו תכונות כמו – רמת הלחות, יכולות הגנה, כמות הפרשת הסבום, רמת חומציות והנטייה לאדמומיות ב 40 איש בגילאי 20-49 ההולכים לסאונה באופן קבוע, מול קבוצת אנשים באותו סדר גודל אשר מעולם לא היו בסאונה. התברר כי לעור של אוהבי הסאונה ישנן יכולות הגנה טובות יותר, רמת חומציות יציבה יותר ויכולות שיקום העור טובות יותר לאחר איבוד לחות כתוצאה מ – 15 דקות של סאונה בטמפרטורה של 80 מעלות. גם סומק ואדמומיות העור בטמפרטורות גבוהות הייתה פחותה בהרבה אצל באי הסאונה. כמו כן העור של אוהבי הסאונה התברר בממוצע כפחות שמן מאשר אצל אלה אשר לא היו בסאונה מעולם.

  אם כבר לבקר בסאונה, אז עם תועלת מרבית! הנה כמה פעולות פשוטות שיהפכו את החוויה לטובה בהרבה:

  בזמן שהייה בסאונה – לעסות את הגוף עם אבקת מי פנים מרוכזים. הדבר יגביר זרימת דם, ישפר חילוף חומרים בעור, יטיב עם יכולת אגירת לחות על פני העור וגם יפנק בניחוח טבעי מרענן.

  מייד לאחר סאונה – לא מומלץ להשתמש בתכשירי ניקוי כלשהם, רק לשטוף את הגוף במים ולמרוח סופלה קירור מסדרת סלנדר בודי. הסופלה יפחית במיידי את הרגשת החום, יפחית בצקת ואדמומיות, ימתח ויחליק את מרקם העור.

  ומה עושים אם אין אפשרות לבקר סאונה?

  שימוש בקרם חימום מסדרת סלנדר בודי יגרום לזירוז חילוף חומרים ויאדים את עורך, ממש כמו הסאונה. יש למרוח כמות קטנה עד לספיגה המלאה ולשטוף ידיים מייד, כדי להימנע מחשיפת אזורים עדינים לקרם. את הקרם ניתן למרוח רק על עור הגוף – לא על עור הפנים! הרגשת החימום תחלוף לאחר כשעה.