מחקר על "בוטוקס קוסמטי"

  טיפים לטיפוח העור
  מוצרי MAGIRAY תחת לופה
  5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות
  טוענים שבטיפוח עכשווי אין מקום לטונר. הנה 5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות וקשה להחליף אותו במוצר אחר מהטיפוח שלך
  קרא עוד
  מרכיבים פעילים
  פיטו סקוואלן – הפתרון הצמחי לשומן עורי
  הבשורה החיובית היא שניתן למצוא סוג נוסף של סקוואלן בטבע והוא מצוי בין היתר בסובין אורז, בנבט חיטה, שמן דקלים אך בעיקר בשמן זית או חוחובה ובשל מקורו הצמחי נקרא – פיטו-סקוואלן. אז מהו בעצם תפקידו של סקוואלן? ובכן, בהיותו אחד מהמרכיבים של שומן העור עצמו, הוא משתלב היטב ואינו יוצר התנגדות בעת ספיגתו בגוף. בנוסף, פיטו-סקוואלן, בשונה מחומצות שומן אחרות אינו יוצר קומדונים.
  קרא עוד
  טיפים לטיפוח העור
  מוצרי MAGIRAY תחת לופה
  30 דקות ועורך זוהר כיהלום!
  טיפולי אקספרס זוכים לביקוש הולך וגובר בקרב לקוחות VIP העסוקים. שלושה תכשירים המשמשים לטיפול זה מאפשרים לקבל תוצאה מידית, המרעננת ומצעירה את העור, וזאת תודות לטיפול תלת שלבי מהיר ופשוט, אך יעיל.
  קרא עוד

  הסתיים מחקר קליני בו בדקו השפעת אצטיל הקסה-פפטיד 8 על בלפרוספזם (כיווץ שריר סובב עיניים כתוצאה מפגיעה עצבית. יכולה להיגרם כתוצאה מפגיעה חיצונית וזמנית או כתוצאה ממחלות מערכת עצבים, כמו אפילפסיה, פרקינסון וכ"ד).

  מטרת המחקר: סובלים מתופעה זו מקבלים כטיפול זריקות בוטוקס כל 3 חודשים. תדירות וריכוז הגבוהים של חומר רעיל זה עלול לגרום להרבה תופעות לוואי ויכול לגרום גם לחוסר תגובה. המחקר שם כמטרה למצוא אפשרות להורדת מינון או תדירות להזרקת בוטוקס.

  אופן ביצוע המחקר: במחקר קליני עם סמיות כפולה ביצעו בדיקה עם קבוצת פלצבו. השתמשו באצטיל הקסה-פפטיד 8 במריחה מקומית על שריר סובב עין כל בוקר.

  תוצאות המחקר: הארכת זמן פעולת זריקת בוטוקס לעד פי 2 זמן עם שימוש באצטיל הקסה פפטיד, לעומת קבוצת פלצבו.

  איך זה עובד: אצטיל הקסה פפטיד 8 משמש כחוסם מעבר עצבי לשריר ובכך מונע התכווצות שריר משורטט.

  איפה להשיג: הקסה פפטיד נמצא במוצרי מאג'יריי במוצרים הבאים – הקסה קרם, CLC סרום עיניים, CLC אקסטרה ריץ' קרם (לבית). שימוש מתמיד ויומיומי באחד מתכשירים אלו מונע התקמטות הבעתית, מחליק קמטוטי מימיקה הקיימים וגם מסייעים להאריך את תקופת השפעת הבוטוקס.