מחקר על "בוטוקס קוסמטי"

מוצרי MAGIRAY תחת לופה
אנטיאג'ינג בטיפוח עור עם מוצרי MAGIRAY
בשגרת טיפוח אנטיאג'ינג תפקידו של טיפול ביתי חשוב לא פחות מטיפולי קליניקה.
קרא עוד
מוצרי MAGIRAY תחת לופה
לחזור בזמן – עור ומלטונין
אלו מכם שאי פעם טיילו ביבשת אחרת כנראה חוו תופעה כמו ג'ט לג. התסמונת הלא נעימה הזו היא לא יותר מאשר אי התאמה של המקצב הצירקדי האנושי עם המקצב היומי הטבעי שנגרם על ידי השינוי המהיר של אזורי זמן במהלך נסיעות אוויריות. זה יכול להיות מלווה בעייפות, נדודי שינה, כאבי ראש, אובדן תיאבון ואי נוחות אחרות.


אתם בוודאי מכירים את הדרך הפופולרית ביותר להילחם בתופעה זו - בליעת ההורמון מלטונין, הרגולטור העיקרי של הקצב הצירקדי של כל האורגניזמים החיים, כולל צמחים. מכיוון שהוא מיוצר בדרך כלל בלילה, הוא נקרא "הורמון השינה".
קרא עוד
טיפים לטיפוח העור
רגע טיפוח – לפני שמגיעים למדרונות שלג ומתחילים בחופשת סקי חלומית.
כשזה מגיע לעור שלך, סקי הוא ללא ספק ספורט אתגרי. טמפרטורות קיצוניות ורוח חזקה מדללות את מאגרי הלחות הטבעיים של העור ומחלישות את המחסום שלו, מה שמוביל לעור מיובש, מתקלף ונוטה לגירוי.
קרא עוד

הסתיים מחקר קליני בו בדקו השפעת אצטיל הקסה-פפטיד 8 על בלפרוספזם (כיווץ שריר סובב עיניים כתוצאה מפגיעה עצבית. יכולה להיגרם כתוצאה מפגיעה חיצונית וזמנית או כתוצאה ממחלות מערכת עצבים, כמו אפילפסיה, פרקינסון וכ"ד).

מטרת המחקר: סובלים מתופעה זו מקבלים כטיפול זריקות בוטוקס כל 3 חודשים. תדירות וריכוז הגבוהים של חומר רעיל זה עלול לגרום להרבה תופעות לוואי ויכול לגרום גם לחוסר תגובה. המחקר שם כמטרה למצוא אפשרות להורדת מינון או תדירות להזרקת בוטוקס.

אופן ביצוע המחקר: במחקר קליני עם סמיות כפולה ביצעו בדיקה עם קבוצת פלצבו. השתמשו באצטיל הקסה-פפטיד 8 במריחה מקומית על שריר סובב עין כל בוקר.

תוצאות המחקר: הארכת זמן פעולת זריקת בוטוקס לעד פי 2 זמן עם שימוש באצטיל הקסה פפטיד, לעומת קבוצת פלצבו.

איך זה עובד: אצטיל הקסה פפטיד 8 משמש כחוסם מעבר עצבי לשריר ובכך מונע התכווצות שריר משורטט.

איפה להשיג: הקסה פפטיד נמצא במוצרי מאג'יריי במוצרים הבאים – הקסה קרם, CLC סרום עיניים, CLC אקסטרה ריץ' קרם (לבית). שימוש מתמיד ויומיומי באחד מתכשירים אלו מונע התקמטות הבעתית, מחליק קמטוטי מימיקה הקיימים וגם מסייעים להאריך את תקופת השפעת הבוטוקס.