5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות

פתיחת דלת לרווחה עבור מוצרים פעילים

לאחר שטיפת פנים ולפני מריחת מוצרים פעילים, בצורת סרום או בצורת קרם – התזת טונר זו הבטחה לקליטת כל החומרים הפעילים לאחר מכן, ממש כאילו פותחים דלת לרווחה.

מעשית – שטפי את הפנים, נגבי בטפיחות קלות עם מגבת, התיזי טונר ואל תחכי לספיגה מלאה, מרחי מיד את המוצרים הפעילים שלך וזהו! שיפרת משמעותית את ספיגת כל הטוב הזה לעור.

לחות זמינה בכל רגע נתון

במהלך היום, כאשר עורך זועק למים, אבל אין אפשרות להסיר איפור ולשטוף בצורה יסודית – הדרך הקלה ביותר להרוות את עורך היא בהתזת טונר על פנייך (ולא רק).

מעשית – שימי בקבוקון טונר בתיק, ובכל רגע שיש צורך להתרענן או כשאת מרגישה וזקוקה ללחות התיזי את טונר ואת מסודרת בכל תנאי ובכל זמן. אין צורך לשטוף או לנגב לאחר מכן.

טונרים מנטרלים מינרלים כבדים, כמו כלור, המצויים במי ברז

כלור, מלחים ומינרלים מוכנסים למי ברז כדי להפוך אותם בטוחים לשתייה ולרחצה, אבל הם יכולים להיות כבדים מאוד על שכבות העור. את הרי ראית ולא פעם את כתמי אבנית הלבנים על דלתות המקלחת שלך? זה מה שנשאר על העור שלך לאחר הניקוי. שימוש בטונר הוא "מניעת אבנית" על פני עורך.

מעשית – בכל פעם שאת שוטפת עם מי ברז, גם כאשר זה שטיפת מוצרי קוסמטיקה כמו מסכות, סבונים וכו', יש להתיז או לנגב עם הטונר שלך.

קצת על כימיה – עורך זקוק לסביבה חומצית וטונר הוא הפתרון

המים שלנו בעלי pH (מאזן בסיסיות חומציות) שונה מעורך. עורך חומצי והמים בסיסיים. מוצרי קוסמטיקה ברובם מותאמים לכך שעורך הוא חומצי, אך מוצרי ניקוי לא בהכרח. אם את מרגישה יובש או כיווץ בעור, אולי אפילו גירוי קל לאחר שימוש במוצרי ניקוי או שטיפה במים – הפתרון עבורך הוא שימוש בטונר. טונר מאזן את החומציות ומנטרל מיד את הרגשת האי נוחות.

מעשית – תמיד מומלץ לבדוק שמוצרי הניקוי שלך עדינים ומותאמים בחומציות לעורך. עדיין, אחרי שטיפה שלהם יש לנגב או להתיז את הטונר ולדאוג לאיזון החומציות.

טונר זהו סרום פעיל לכל דבר

כיום בטונרים יש מכלול של חומרים פעילים המסייעים לטפל בבעיות עור רבות, כמו הבהרת כתמים, הפחתת יובש, איזון הפרשות שומניות, מניעת נקודות שחורות ועוד.

במאג'יריי ישנם 2 טונרים פעילים:

  •  טונר פאסט אקשן לטיפול בעור שמן. טונר למניעת נקודות שחורות, לצמצום נקבוביות והרגעת עור מודלק.
  •  טונר פנינים לטיפול בעור מיובש. הטונר מסייע בהבהרת כתמים, מפחית תופעת קופרוז (נימי דם), מרווה את העור המיובש ומרגיע דלקת.

בשני הטונרים ישנו מגוון רחב של אנטיאוקסידנטיים העוזרים להגנת העור נגד נזקי שמש או נזקים סביבתיים אחרים.

מעשית – בקשי מהקוסמטיקאית שלך להתאים לך את הטונר הנכון ביותר ותהני מיתרונות הרבים שמוצר זה מספק.