מחסה לעור לתקופת החורף

  טיפים לטיפוח העור
  מוצרי MAGIRAY תחת לופה
  5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות
  טוענים שבטיפוח עכשווי אין מקום לטונר. הנה 5 דברים שהטונר שלך יודע לעשות וקשה להחליף אותו במוצר אחר מהטיפוח שלך
  קרא עוד
  מרכיבים פעילים
  פיטו סקוואלן – הפתרון הצמחי לשומן עורי
  הבשורה החיובית היא שניתן למצוא סוג נוסף של סקוואלן בטבע והוא מצוי בין היתר בסובין אורז, בנבט חיטה, שמן דקלים אך בעיקר בשמן זית או חוחובה ובשל מקורו הצמחי נקרא – פיטו-סקוואלן. אז מהו בעצם תפקידו של סקוואלן? ובכן, בהיותו אחד מהמרכיבים של שומן העור עצמו, הוא משתלב היטב ואינו יוצר התנגדות בעת ספיגתו בגוף. בנוסף, פיטו-סקוואלן, בשונה מחומצות שומן אחרות אינו יוצר קומדונים.
  קרא עוד
  טיפים לטיפוח העור
  מוצרי MAGIRAY תחת לופה
  30 דקות ועורך זוהר כיהלום!
  טיפולי אקספרס זוכים לביקוש הולך וגובר בקרב לקוחות VIP העסוקים. שלושה תכשירים המשמשים לטיפול זה מאפשרים לקבל תוצאה מידית, המרעננת ומצעירה את העור, וזאת תודות לטיפול תלת שלבי מהיר ופשוט, אך יעיל.
  קרא עוד

  חורף היא תקופה בה עורנו זקוק לטיפול מיוחד. שינויים תכופים של אוויר יבש וחם במקומות סגורים, רוח וקור במקומות הפתוחים – תורמים להתייבשות של העור ואנחנו מרגישים מייד צורך להגן עליו.

  חוץ מיובש קיצוני, מצב העור עלול להגיע להיסדקות, דלקות, אדמומיות, הרגשות צריבה ועקצוץ ואפילו למצב של הרגשת "כוויה על העור". לטיפול בכל המצבים אלו עלינו לא רק להגן, אלא גם לתת ריפוי יעיל, הרגעה מהירה ואיחוי מיידי.

  ישנם חומרים ידועים אשר ידאגו וישמרו על העור בתקופה כל כך לא קלה לו, הנה סקירה אודותיהם:

  פוספוליפידים הם רכיבים שומנים המרכיבים את קרום התאים. שימוש בהם מייד מרכך עור גס, מאיץ את התחדשות התאים והופך את העור לבריא ולאלסטי יותר.

  ספינגוליפידים מגינים על העור בפני התאדות המים, מסייעים לריפוי חתכים וסדקים, מרגיעים עור הנמצא תחת סטרס.

  חומצות שומן חיוניות משתלבות מצוין בכל מוצר, כי אינן בעלות הרגשה שומנית. מחליקות את העור, מעלות תנגודת טבעית של העור נגד נזקים סביבתיים ובעלי השפעה אנטי דלקתית.

  נוכל לראות שילוב של שלושת סוגי השמנים הנחוצים בחומרים מן הטבע, כמו שמן אובליפיחה, שמן אסאי, חמאות שיאה וקוקוס.

  אבל בשימוש "במחסה עור" מאוד חשוב לקחת בחשבון גם היבטים אחרים של הטיפוח, כמו ניקוי עדין ויסודי ומתן לחות מתחת לשכבת הכיסוי.

  אז הנה life hacks לשמירה על העור בתקופת החורף:

  1. ניקוי יסודי אבל עדין במיוחד, בלי שימוש במרכיבים מייבשים ומגרים, כגון: סבונים, שמנים מינרלים, אלכוהול.
  2. שימוש חובה בסרום קליל עם מרכיבי לחות יעילים (NMF), מומלץ למרוח עד לספיגה מלאה לפני השלב הבא.
  3. כיסוי עדין של מוצרי הזנה בשכבה דקה.

  זיכרו, יצירת קוסמטיקה "חורף" דורשת גישה מיוחדת עם שימוש בחידושים מדעיים המספקים מגוון שלם של חומרים העובדים סינרגטית ונותנים פתרון יעיל לבעיות עור בעונה קשה זו.